KLAASIVORMIMISMASINA MEHAANIK

Töö eesmärk:

Sinu tööks on klaasivormimismasinate seadistamine, hooldus- ja remonditööd.

Oled sobiv kandidaat kui:

  • Oled hooldanud või remontinud tehnikat
  • Sind huvitab oma töö tulemus
  • Oskad eesti keelt suhtlustasandil
  • Oled kohusetundlik ja meeskonnamängija

 

Omalt poolt pakume:

  • 35 päeva puhkust
  • Väga heal tasemel väljaõpet
  • Hoolivat ja toetavat töökeskkonda
  • Püsivat töökohta usaldusväärses ettevõttes
  • Töötasu väljaõppeperioodil u. 1900 eurot (bruto), hiljem u. 2200-2500 eurot

Kandideeri

Järvakandis on klaasi sulatatud juba viimased 143 aastat. Läbi aegade on siin toodetud erinevaid klaasist esemed, kuid alustati klaastaara tegemisest ning ka viimased paarkümmend aastat on tehas tootnud klaaspakendeid ning kuulud klaaspakendite turuliidri kontserni O-I.

2014 aastal põhjaliku renoveerimise läbinud tehas toodab täna kirgast ja ekstrakirgast klaasi.. Täna töötab meil 160 pühendunud töötajat ning keskmiselt valmistame igapäevaselt 600 000 värvitut läbipaistvast klaasist pakendit. Järvakandis toodetakse c. 50 erinevat sorti purki ja pudelit, mida kasutavad toodete pakendamisel tuntud kodu- ja ka välismaised kaubamärgid peamiselt küll Baltikumis ja Skandinaavias. Näiteks villitakse siin valmistatud pudelitesse nii Finlandia, Stolichnaya kui Viru Valge viina, tuhandetesse klaaspurkidesse pakendatakse kodumaiste tootjate valmistatud suppe, marineeritud kurke ning salateid. Iga klient on meile eriline ning sellest lähtuvalt pingutab iga meie töötaja, et täita kõiki toiduainetetööstusega seotud protseduure.

Operaatori tööks on klaasivormimismasinal vorme vahetada vastavalt vajadusele (füüsiliselt raske, kuna vormide raskus alates 5 kg – 30 kg), neid määrida ja toodetele teha pistelist kontrolli erinevate mõõteriistadega. Töökeskkond on keskmisest soojem (masina juures ca 40-50 kraadi) ja mürarikas. Töötades on kohustuslikud järgmised töökaitsevahendid – prillid, pehme kiiver, kõrvatropid (või klapid), kindad, tööjalanõud ja vastavad riided. Need on kõik meie poolt. Me otsime pikaajalist töötajat, kes on valmis töö kõikide vastavate protseduuridega selgeks õppima. Õppeperiood koos mentoriga operaatori ametikohal on 4 kuud, mille jooksul peaks ära õppima põhitoimingud ja peaks olema suuteline üksi liinil töötama.

Töö on 12 tunniste vahetusega (2 päeva tööl, 2 vaba, 2 ööd tööl ja 2 vaba) ning enamjaolt püstijalu. Esialgu saab algaja operaator töötasu ca 1000 € kätte (olenevalt kuu pikkusest). Kogemuse ja teadmiste suurenedes tase tõuseb ja ka tasu tõuseb. Operaatori põhitasemel töötasu ca 1800 € kätte.
Kaugemalt tulijal peab olema kindlasti isiklik transport.

Tutvu O-I ettevõttega