KONTROLÖR-PAKKIJA

Töö eesmärk

Sinu peamised tööülesanded on valmistoodangu kvaliteedi kontroll, ebakvaliteetsete toodete hülgamine, kvaliteetsete toodete pakkimine.

Sobid meile kui oled:

  • kohusetundlik, täpne, valmis meeskonnatööks
  • huvitatud õppimisest ja arengust
  • hea eesti keele oskusega
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus tootmises

Lisateave

Pakume tööd 12 tunnistes vahetustes graafikuga 2 päeva tööl, 2 päeva vaba, 2 ööd tööl ja 2 päeva vaba.  Keskmine tasu kuus sõltuvalt tundidest on 1600 euri (bruto).

Lisaks pakume koolitusi, lahedad meeskonnaüritusi, suve- ja talvepidu, tasume oma töötajate laste lasteaia tasud, maksame erinevaid toetusi, tähistame tööjuubeleid ja igakuiseid edukaid tootmistulemusi.

Meil on olemas ettevõtte jõusaal, saunad ja lisaks toredad spordiüritused. Kui tunned, et võiksid liituda meie toreda meeskonnaga siis kandideeri kohe.

Kuulutus on aktiivne kuni sobiva kandidaadi leidmiseni.

 

 

Kandideeri

Järvakandis on klaasi sulatatud juba viimased 145 aastat. Läbi aegade on siin toodetud erinevaid klaasist esemed, kuid alustati klaastaara tegemisest ning ka viimased paarkümmend aastat on tehas tootnud klaaspakendeid ning kuulud klaaspakendite turuliidri kontserni O-I.

2014 aastal põhjaliku renoveerimise läbinud tehas toodab täna kirgast ja ekstrakirgast klaasi.. Täna töötab meil 160 pühendunud töötajat ning keskmiselt valmistame igapäevaselt 600 000 värvitut läbipaistvast klaasist pakendit. Järvakandis toodetakse c. 50 erinevat sorti purki ja pudelit, mida kasutavad toodete pakendamisel tuntud kodu- ja ka välismaised kaubamärgid peamiselt küll Baltikumis ja Skandinaavias. Näiteks villitakse siin valmistatud pudelitesse nii Finlandia, Stolichnaya kui Viru Valge viina, tuhandetesse klaaspurkidesse pakendatakse kodumaiste tootjate valmistatud suppe, marineeritud kurke ning salateid. Iga klient on meile eriline ning sellest lähtuvalt pingutab iga meie töötaja, et täita kõiki toiduainetetööstusega seotud protseduure.

Operaatori tööks on klaasivormimismasinal vorme vahetada vastavalt vajadusele (füüsiliselt raske, kuna vormide raskus alates 5 kg – 30 kg), neid määrida ja toodetele teha pistelist kontrolli erinevate mõõteriistadega. Töökeskkond on keskmisest soojem (masina juures ca 40-50 kraadi) ja mürarikas. Töötades on kohustuslikud järgmised töökaitsevahendid – prillid, pehme kiiver, kõrvatropid (või klapid), kindad, tööjalanõud ja vastavad riided. Need on kõik meie poolt. Me otsime pikaajalist töötajat, kes on valmis töö kõikide vastavate protseduuridega selgeks õppima. Õppeperiood koos mentoriga operaatori ametikohal on 4 kuud, mille jooksul peaks ära õppima põhitoimingud ja peaks olema suuteline üksi liinil töötama.

Töö on 12 tunniste vahetusega (2 päeva tööl, 2 vaba, 2 ööd tööl ja 2 vaba) ning enamjaolt püstijalu.

Tutvu O-I ettevõttega