TÕSTUKIJUHT

Töö eesmärk:

  • Sinu peamine tööülesanne on valmistoodangu ladustamine ja laadimine kahveltõstukiga.

Ootused kandidaadile:

  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus tõstukijuhina ning eeliseks on tõstukijuhi lubade omamine.

 

Tööaeg on E – R kella 8.00 – 17.00

Keskmine tasu kuus sõltuvalt tundidest on u. 2000 eurot bruto.

 

Kandideeri

Järvakandis on klaasi sulatatud juba viimased 143 aastat. Läbi aegade on siin toodetud erinevaid klaasist esemed, kuid alustati klaastaara tegemisest ning ka viimased paarkümmend aastat on tehas tootnud klaaspakendeid ning kuulud klaaspakendite turuliidri kontserni O-I.

2014 aastal põhjaliku renoveerimise läbinud tehas toodab täna kirgast ja ekstrakirgast klaasi.. Täna töötab meil 160 pühendunud töötajat ning keskmiselt valmistame igapäevaselt 600 000 värvitut läbipaistvast klaasist pakendit. Järvakandis toodetakse c. 50 erinevat sorti purki ja pudelit, mida kasutavad toodete pakendamisel tuntud kodu- ja ka välismaised kaubamärgid peamiselt küll Baltikumis ja Skandinaavias. Näiteks villitakse siin valmistatud pudelitesse nii Finlandia, Stolichnaya kui Viru Valge viina, tuhandetesse klaaspurkidesse pakendatakse kodumaiste tootjate valmistatud suppe, marineeritud kurke ning salateid. Iga klient on meile eriline ning sellest lähtuvalt pingutab iga meie töötaja, et täita kõiki toiduainetetööstusega seotud protseduure.

Operaatori tööks on klaasivormimismasinal vorme vahetada vastavalt vajadusele (füüsiliselt raske, kuna vormide raskus alates 5 kg – 30 kg), neid määrida ja toodetele teha pistelist kontrolli erinevate mõõteriistadega. Töökeskkond on keskmisest soojem (masina juures ca 40-50 kraadi) ja mürarikas. Töötades on kohustuslikud järgmised töökaitsevahendid – prillid, pehme kiiver, kõrvatropid (või klapid), kindad, tööjalanõud ja vastavad riided. Need on kõik meie poolt. Me otsime pikaajalist töötajat, kes on valmis töö kõikide vastavate protseduuridega selgeks õppima. Õppeperiood koos mentoriga operaatori ametikohal on 4 kuud, mille jooksul peaks ära õppima põhitoimingud ja peaks olema suuteline üksi liinil töötama.

Töö on 12 tunniste vahetusega (2 päeva tööl, 2 vaba, 2 ööd tööl ja 2 vaba) ning enamjaolt püstijalu. Esialgu saab algaja operaator töötasu ca 1000 € kätte (olenevalt kuu pikkusest). Kogemuse ja teadmiste suurenedes tase tõuseb ja ka tasu tõuseb. Operaatori põhitasemel töötasu ca 1800 € kätte.
Kaugemalt tulijal peab olema kindlasti isiklik transport.

Tutvu O-I ettevõttega